Pozycje innych wydawnictw

Sortuj wg:
 • Jak podbiliśmy Rosję

  jak_podbilismy.jpg

  Polacy założyli Moskwę? Najwięksi rosyjscy pisarze, artyści, politycy byli Polakami? Te nieznane fakty zebrał i opisał Mariusz Świder. Znawca Rosji i pasjonat historii. 

  Cena:12.00
 • Kod Talentu. Jak zostać geniuszem

  kod_talentu-01.jpg

  Daniel Coyle

  Najlepsza książka o tym jak stać się mistrzem w jakieś dziedzinie: sporcie, muzyce, sztuce, pisarstwie itp. 

   

  Cena:32.00
 • Mamo, naucz mnie... Chcę grać w szachy

  chce_grac_w_szachy.jpg

  W szachy można grać zawsze i wszędzie, tak więc w czasie deszczu dzieci też nie będą się nudzić. Oddaję do Państwa dyspozycji podręcznik dla dzieci, które nie potrafią jeszcze czytać i pisać. Odrębna część podręcznika stanowi zeszyt "Ćwiczenia", zawierający zadania. Rozwiązywanie zadań pomoże dziecku pogłębić znajomość opisanych w podręczniku zasad oraz nabrać wprawy w rozgrywaniu partii."

  Cena:23.00
 • Prawdziwe zmiany

  eliksir_mlodos_ci_akcept2-01.jpg

  Pierwszy raz opowiedziana historia największej metamorfozy ostatnich lat! Anna Kalata, polityk, ekonomista, celebrytka, zdradza nie tylko sekrety swojej diety, ale również opowiada o tym czego dowiedziała się i czego nauczyła się w Indiach. To historia, która pokazuje, że swoje życie jesteśmy w stanie zmienić zawsze, w dowolnym momencie. Wystarczy tylko chcieć spróbować!

  Cena:33.00
 • Sekret zdrowego dziecka

  okladka_sekret_zdrowego_dziecka2.jpg

  Na temat prawidłowego żywienia powstało wiele mitów i gubimy się w mnogości diet i zaleceń. Ta książka jest dobrym przewodnikiem po jednym z podstawowych elementów stylu życia czyli odżywianiu.

  Cena:21.00
 • Szachy dla dzieci. Część 1

  szachy_dzieci_1.jpg

  Podręcznik do nauki gry w szachy dla dzieci. Napisany zrozumiałym i prostym językiem, bogaty w przykłady i ćwiczenia i zaopatrzony w klucz rozwiązań wprowadzi dziecko w świat reguł tej popularnej od tysiącleci gry.

  Cena:16.00