Pozycje innych wydawnictw

Sortuj wg:
 • Jak podbiliśmy Rosję

  jak_podbilismy.jpg

  Polacy założyli Moskwę? Najwięksi rosyjscy pisarze, artyści, politycy byli Polakami? Te nieznane fakty zebrał i opisał Mariusz Świder. Znawca Rosji i pasjonat historii. 

  Cena:12.00
 • Kod Talentu. Jak zostać geniuszem

  kod_talentu-01.jpg

  Daniel Coyle

  Najlepsza książka o tym jak stać się mistrzem w jakieś dziedzinie: sporcie, muzyce, sztuce, pisarstwie itp. 

   

  Cena:32.00
 • Mamo, naucz mnie... Chcę grać w szachy

  chce_grac_w_szachy.jpg

  W szachy można grać zawsze i wszędzie, tak więc w czasie deszczu dzieci też nie będą się nudzić. Oddaję do Państwa dyspozycji podręcznik dla dzieci, które nie potrafią jeszcze czytać i pisać. Odrębna część podręcznika stanowi zeszyt "Ćwiczenia", zawierający zadania. Rozwiązywanie zadań pomoże dziecku pogłębić znajomość opisanych w podręczniku zasad oraz nabrać wprawy w rozgrywaniu partii."

  Cena:23.00
 • Prawdziwe zmiany

  eliksir_mlodos_ci_akcept2-01.jpg

  Pierwszy raz opowiedziana historia największej metamorfozy ostatnich lat! Anna Kalata, polityk, ekonomista, celebrytka, zdradza nie tylko sekrety swojej diety, ale również opowiada o tym czego dowiedziała się i czego nauczyła się w Indiach. To historia, która pokazuje, że swoje życie jesteśmy w stanie zmienić zawsze, w dowolnym momencie. Wystarczy tylko chcieć spróbować!

  Cena:33.00
 • Sekret zdrowego dziecka

  okladka_sekret_zdrowego_dziecka2.jpg

  Na temat prawidłowego żywienia powstało wiele mitów i gubimy się w mnogości diet i zaleceń. Ta książka jest dobrym przewodnikiem po jednym z podstawowych elementów stylu życia czyli odżywianiu.

  Cena:21.00
 • Szachy dla dzieci. Część 1

  szachy_dzieci_1.jpg

  Podręcznik do nauki gry w szachy dla dzieci. Napisany zrozumiałym i prostym językiem, bogaty w przykłady i ćwiczenia i zaopatrzony w klucz rozwiązań wprowadzi dziecko w świat reguł tej popularnej od tysiącleci gry.

  Cena:16.00
 • Szachy dla dzieci. Część 2

  szachy_dzieci_2.jpg

  Książka jest podręcznikiem dla tych szachistów, którzy chcą poznać ideę otwarć szachowych, by stworzyć sobie solidne podstawy do gry w grze środkowej. Omówione są tu ogólne zasady gry w debiucie oraz przedstawiona szczegółowa analiza wybranych debiutów, a w nich wybranych wariantów.

  Cena:16.00
 • Szybki kurs debiutów

  szybki_kurs_debiutow.jpg

  Cytat ze Wstępu: „Szybki Kurs Debiutów omawia przede wszystkim otwarcia w jednym tomie i jest przeznaczony przede wszystkim dla szerokiej rzeszy sympatyków królewskiej gry. Dzięki niej każdy może szybko zapoznać się z ogólnymi tajemnicami teorii otwarć, głównymi ideami i planami, co wydatnie pomoże w rozgrywaniu partii”. 

  Cena:32.00
 • Zakazana historia 11

  okladka_pietrzak_miniaturka.jpg

  To już 11 tom "Zakazanej historii" dr. Leszka Pietrzaka.Znany publicysta szuka i znajduje ważne ale mało znane lub niepopularne tematy z naszej historii. Zarówno tej nieco już odległej, jak i najnowszej.

  Cena:23.00
 • Zakazana historia 12

  zh12_miniatura.jpg

  To już 12 tom "Zakazanej historii" dr Leszka Pietrzaka. Znany publicysta szuka i znajduje ważne ale mało znane lub niepopularne tematy z naszej najnowszej historii. Pietrzak wie, które tematy są niepopularne i dlaczego. Przez pierwsze dwadzieścia lat wolnej Polski pracował w Urzędzie Ochrony Państwa, Instytucie Pamięci Narodowej (był biegłym w śledztwie dotyczącym zamordowania ks. Jerzego Popiełuszki), Biurze Bezpieczeństwa Narodowego, a także był weryfikatorem Wojskowych Służb Informacyjnych.

  Cena:23.00
 • Zakazane bogactwo

  zakazane_bogactwo_front.jpg

  Gdyby w 1989 r. nasi politycy wybrali inną drogę polityki gospodarczej, dziś Polska byłaby wśród 20 najbogatszych dużych krajów świata, gdzieś między Francją a Wielką Brytanią. W kolejnych latach byśmy ich prześcignęli i dołączyli do światowej elity bogaczy, obok USA i Szwajcarii.

  Cena:18.00
 • Zakazany pieniądz

  zakazany-pieniadz.jpg

  "To książka, którą powinien przeczytać absolutnie każdy. Bo absolutnie każdy z nas, jeśli tylko przydarzy mu się chwila nieuwagi, może zostać legalnie obrabowany przez cwaniaków z banków i stada wspierających ich specjalistów od perfidnych sztuczek. "Zakazany pieniądz" to znakomity podręcznik przetrwania we współczesnej bankowej dżungli." Rafał A. Ziemkiewicz

  Cena:18.00