Pozycje innych wydawnictw

Sortuj wg:
 • Jak podbiliśmy Rosję

  jak_podbilismy.jpg

  Polacy założyli Moskwę? Najwięksi rosyjscy pisarze, artyści, politycy byli Polakami? Te nieznane fakty zebrał i opisał Mariusz Świder. Znawca Rosji i pasjonat historii. 

  Cena:12.00
 • Szachy dla dzieci. Część 1

  szachy_dzieci_1.jpg

  Podręcznik do nauki gry w szachy dla dzieci. Napisany zrozumiałym i prostym językiem, bogaty w przykłady i ćwiczenia i zaopatrzony w klucz rozwiązań wprowadzi dziecko w świat reguł tej popularnej od tysiącleci gry.

  Cena:16.00
 • Szachy dla dzieci. Część 2

  szachy_dzieci_2.jpg

  Książka jest podręcznikiem dla tych szachistów, którzy chcą poznać ideę otwarć szachowych, by stworzyć sobie solidne podstawy do gry w grze środkowej. Omówione są tu ogólne zasady gry w debiucie oraz przedstawiona szczegółowa analiza wybranych debiutów, a w nich wybranych wariantów.

  Cena:16.00
 • Zakazany pieniądz

  zakazany-pieniadz.jpg

  "To książka, którą powinien przeczytać absolutnie każdy. Bo absolutnie każdy z nas, jeśli tylko przydarzy mu się chwila nieuwagi, może zostać legalnie obrabowany przez cwaniaków z banków i stada wspierających ich specjalistów od perfidnych sztuczek. "Zakazany pieniądz" to znakomity podręcznik przetrwania we współczesnej bankowej dżungli." Rafał A. Ziemkiewicz

  Cena:18.00
 • Zakazane bogactwo

  zakazane_bogactwo_front.jpg

  Gdyby w 1989 r. nasi politycy wybrali inną drogę polityki gospodarczej, dziś Polska byłaby wśród 20 najbogatszych dużych krajów świata, gdzieś między Francją a Wielką Brytanią. W kolejnych latach byśmy ich prześcignęli i dołączyli do światowej elity bogaczy, obok USA i Szwajcarii.

  Cena:18.00
 • Sekret zdrowego dziecka

  okladka_sekret_zdrowego_dziecka2.jpg

  Na temat prawidłowego żywienia powstało wiele mitów i gubimy się w mnogości diet i zaleceń. Ta książka jest dobrym przewodnikiem po jednym z podstawowych elementów stylu życia czyli odżywianiu.

  Cena:21.00